Жіноча стрижка

Довжина волосся:
Ціна: 400.00 Грн.
Замовити в один клік!
Періодичність процедури:
time
3-12 місяців
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Коротке волосся: 60хв
medium
Середнє волосся: 60-70хв
long
Довге волосся: 60-70хв
Консультація та запис:

ЖІНОЧА СТРИЖКА

Жіноча стрижка здатна змінити не тільки зовнішність жінки, але й її настрій і навіть життя. Досвідчений стиліст-перукар відразу визначить, яка стрижка підійде саме вашому типу обличчя. Порадить вигідну форму для подальшого укладання.

У нинішній мінливий час вибрати стильну стрижку – це не тільки змінити свій образ, а й іноді, оновити або оздоровити волосся.

КОМУ І КОЛИ ПОТРІБНА СТРИЖКА

Жіноча стрижка стала настільки універсальною, що рекомендувати її можна в будь-якому віці з урахуванням діяльності жінки, соціального статусу і побажань корекції зовнішнього вигляду.

Стрижки здатні врівноважити певні форми обличчя. Приховати недоліки, тим самим підкресливши переваги. Створити пропорційність параметрів «обличчя-тіло».

Практично будь-яка стрижка є простою в догляді й укладанні та, відповідно, потребує мінімум спецзасобів. Заощаджує час.

Проблеми з волоссям легко усунути, зробивши стильну стрижку і отримавши пораду від майстра щодо правильного догляду за нею.

ЖІНОЧА СТРИЖКА ДО і ПІСЛЯ

ПРИЧИНИ ДЛЯ СТРИЖКИ

 • Ламке сухе волосся. Якщо волосся стало млявим, а додаткове живлення і лікування не допомагають, сміливо йдіть на стрижку. Це дозволить організму розподіляти сили на коротшу довжину, що сприятиме швидкому відновленню структури.
 • Посічені кінчики. Як би гарно не виглядала ваша зачіска, будь-який професіонал зможе побачити маленькі «недоліки», які здатні зіпсувати все уявлення від образу, – посічені кінчики волосся. Це означає, що їм необхідне оновлення, і ви можете відвідати салон краси. Через волосся, що відросло, втрачається форми зачіски. Будь-яка стрижка вимагає періодичного оновлення форми, оскільки наше волосся росте впродовж всього життя.
 • Бажання вийти з певного кольору волосся в кардинально інший. Якщо ви вирішили змінити колір волосся, але не впевнені в рівномірному фарбуванні по всій довжині, – укоротіть його за допомогою модної стрижки.
 • Не вистачає часу на догляд та укладання.
 • Якщо ви обмежені у часі на догляд за волоссям в силу свого соціального статусу, стану здоров'я, зайнятості тощо, зверніть увагу на зручність, яке надає стрижка.
 • Хочеться змінити імідж. Це відмінна причина відвідати фахівця.
 • Запланований захід або бажання здивувати співрозмовника новим образом. Змінити свій настрій і порадувати оточуючих своїм новим амплуа – відмінний привід підстригтися і красиво укласти волосся.

ФОТО ЖІНОЧА СТРИЖКА

 
strigka 1
strigka 2
strigka 3
strigka 4

МЕТОДИ ТА ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ

Незважаючи на те, що кожен сезон може похвалитися нововведеннями в перукарському мистецтві, основи стрижок і етапи їхнього створення залишаються незмінно класичними.

Будь-яка стрижка починається з обговорення з майстром ваших побажань і його рекомендацій. Визначившись із вашим майбутнім образом, стиліст-перукар приступає до роботи.

Стрижка робиться на попередньо вимите мокре або вологе волосся. Але існують такі стрижки, які вимагають повністю висушеного волосся або вирівнювання кучерів спеціальними випрямлячами.

Спеціаліст завжди зможе правильно підібрати засоби і методи, які підійдуть саме вам і допоможуть оздоровити волосся, якщо у цьому є потреба, та укласти його.

ТРИВАЛІСТЬ (ЧАС) ЕТАПІВ СТРИЖКИ:

 • Очищення (зволоження) волосся: 5-10 хвилин.
 • Волосся миють з використанням спеціальних шампунів і бальзамів. Зволоження сухого волосся може відбуватися в процесі роботи майстра за допомогою спеціального розпилювача.
 • Випрямлення волосся (за потреби): 20-30 хвилин.
 • Цей етап може бути необхідний тим леді, чиє волосся має природні кучері або хімічну завивку. Наші перукарі підберуть спеціальні засоби для догляду, які допоможуть з легкістю випрямити волосся і захистити його від «стресу».
 • Стрижка: 1-1,3 години.
 • Обрана модель стрижки і стан волосся клієнтки дозволять коригувати час.
 • Сушіння волосся: 10-30 хвилин
 • Для цієї процедури використовують спеціальні термозасоби, які наносять на всю поверхню волосся для його захисту від пересушування. Сушіння волосся після стрижки може проходити в кілька етапів. Це залежить від стилістики майбутньої зачіски.
 • Укладання: 30 хвилин-1 година.
 • Час укладання завжди залежить від бажаного результату, структури волосся, його «лояльності» до змін.

ЗАМОВИТИ ЖІНОЧУ СТРИЖКУ (КИЇВ, ХАРКІВ)

Купити відповідну послугу можна online на нашому сайті

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ В КИЄВІ ТА ХАРКОВІ:

Коротке волосся: 400 грн.

Середнє волосся: 400 грн.

Довге волосся: 450 грн..

ЯК ЗРОБИТИ ЖІНОЧУ СТРИЖКУ САМОСТІЙНО

Чи є можливість зробити стрижку самій собі? На це питання зможе відповісти будь-яка жінка, яка хоч раз у юному віці (а таких чимало) мала сміливість підстригти собі чубок або кінчики волосся. Пам'ятаєте, як після цього доводилося йти до фахівця і виправляти «огріхи» «вмілих» ручок? А здивоване обличчя майстра, який побачив цю «красу»? Не пам'ятаєте? У вас є шанс спробувати!

Як би ми не старалися займатися самостійним удосконаленням свого образу через нову стрижку, доводиться констатувати факт, що це абсолютно не реальна для виконання задача.

Відразу стає зрозумілим, що будь-який зовнішній вигляд потребує спеціальних і грамотних акцентів. Зробіть їх на доглянутості волосся і стильній зачісці від майстра своєї справи. Не економте на відвідуванні стилістів-перукарів. Наші салони надають величезний вибір каталогів зі стрижками та їхнім укладанням, щоб допомогти вам визначитися з кінцевим результатом. А професіонали завжди підберуть найправильнішу стрижку, яка підкреслить всю вашу красу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити