Укладка

Довжина волосся:
Ціна: 300.00 Грн.
Замовити в один клік!
Периодичность процедуры:
time
1-2 недели
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Короткие волосы: 40-60мин
medium
Средние волосы: 1-1,2ч
long
Длинные волосы: 1,2-1,3ч

Укладка волосся

Сучасні жінки мають виглядати на всі сто. Але будь-який образ з найвдалішим макіяжем не буде завершеним без гарної зачіски. А будь-яка стрижка без правильного укладання може виглядати нецікаво.

Причини зробити укладку

у минулому жінка не могла себі дозволити вийти «у світ» без акуратної зачіски. що ж зараз? ріноманітність причин для перевтілення просто вражає. основними з них є:

 1. Святковий захід. Найчастіше жінки відвідують салон, щоб зробити укладання волосся перед якоюсь святковою подією.
 2. Публічний виступ. Для бізнес-леді гарне укладання – ознака успіху. А його відсутність – це моветон. Дами, які щодня перебувають під уважними поглядами своїх підлеглих, мають виглядати «як з-під голки».
 3. \Потрібні зміни. Змінивши зачіску, можна змінити своє життя. І це правда. Гарне укладання волосся не залишить жінку без чоловічої уваги.
 4. Для настрою. Психологи часто стверджують, що для зміни свого душевного стану нам просто потрібно зайнятися собою і змінитися зовні. А ніщо так не піднімає жінці настрій як новий одяг і гарна зачіска.

УКЛАДАННЯ ДО і ПІСЛЯ

Види укладки

Існує безліч сучасних засобів і пристосувань для укладання волосся. Це, перш за все, прасочки, фени, бігуді, плойки, лаки, гелі, пінки і багато чого іншого. За допомогою всього цього стилісти створюють неперевершені укладання волосся будь-якої довжини.

Загалом укладку можна розділити на три основні типи:

 • вирівнювання або витягування волосся;
 • підкручування або гофрування волосся;
 • надання локонам об’єму.

Крім того, укладку можуть розрізнятися за характером і призначенням. Наприклад:

 1. Святкові. Найчастіше йдеться про пишні нарядні зачіски, головною відмінною рисою яких є пишні хвилясті локони.
 2. Романтичні. Розпущене волосся, злегка підкручене на кінцях або просто підняте в об’ємі. Такі укладання можуть бути доповнені цікавими косами.
 3. Ділові. Суворі зачіски, які передбачають використання шпильок, гумок, невидимок та інших додаткових пристосувань, здатних максимально зібрати волосся або підняти його.
 4. Екстравагантні. Стильні незвичні зачіски. Наприклад, це може бути гофре на весь об’єм або спіральні хвилі різного розміру на пасмах.

Фото укладання волосся

 
ukladka 1
ukladka 2
ukladka 3
ukladka 4

Як роблять укладання волосся

Випрямлення волосся здійснюється за допомогою спеціальної прасочки. Залежно від довжини локонів і їхньої структури час процедури – від 10 до 40 хвилин.

Підкручування волосся або гофре – це вид укладання, який виконується за допомогою різних пристосувань: плойок із різними насадками, бігуді, прасочки тощо. Залежно від типу волосся і його довжини таке укладання може зайняти від 30 хвилин до декількох годин.

Що стосується третього способу зачіски для надання об’єму, це найпростіший і найшвидший вид укладання. Волосся миють, потім висушують феном. Безпосередньо під час сушіння локони витягують або підкручують спеціальними щітками.

Укладка в домашніх умовах

Багато жінок звикли робити зачіски самостійно. Щоб зробити укладання волосся вдома, варто визначитися, чого ви хочете досягти в кінцевому результаті. Якщо жінка бажає отримати модні хвилясті кучері, для початку потрібно придбати спеціальні бігуді або плойку для великих або дрібних локонів.

Потім слід ознайомитися з інструкцією із використання і виконати процедуру.

Але не варто експериментувати з волоссям напередодні важливої зустрічі, заходу або просто перед хвилюючим побаченням.

Відсутність досвіду в цій справі може зіграти з вами злий жарт. Ви ризикуєте отримати неповну зачіску або локони різного розміру.

Робота майстра

Щоб такого не сталося, краще не економити на собі, а звернутися до досвідченого майстра по укладке волос в Киеве (или Харькове).

Салонні перукарі, як правило, витрачають на укладання мінімум часу в силу свого досвіду. А також вони швидко визначать:

 • який тип укладання вам найбільше пасуватиме;
 • якими засобами і пристосуваннями потрібно скористатися для укладання пасом у той чи інший спосіб;
 • з яких місць починається процес і де закінчується;
 • яка відстань має бути між локонами за певного варіанту укладання.

Вартість укладки в салоні (Київ, Харків)

Укладання волосся в салоні краси як у києві, так і в харкові коштуватиме:

 • на коротке волосся - 300 грн;
 • на пасмах середньої довжини - 350 грн;
 • на довге волосся - 400 грн.

Переваги укладки волосся в салоні

 1. Ефективний результат.
 2. Гарантія якості. Майстри використовують у роботі тільки професійну техніку та якісні засоби. Саме тому ваше укладання протримається максимально довго.
 3. Укладання потребуватиме мінімум часу.
 4. Ви завжди можете втілити у своїй зачісці найнесподіваніші побажання, розповівши про них майстру.
 5. Модний образ. Досвідчений стиліст завжди порадить і підкаже, який тип укладання вибрати клієнту, щоб образ був не просто цікавим, а відповідав останнім тенденціям моди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити