Омбре

Довжина волосся:
Ціна: 1500.00 Грн.
Замовити в один клік!
Періодичність процедури:
time
3-4 місяці
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Коротке волосся: 70-90хв
medium
Середнє волосся: 90-120хв
long
Довге волосся: 120-150хв
Консультація та запис:

Омбре

Модний стиль фарбування волосся – омбре – являє собою плавні переходи різних відтінків волосся з одного в інший. Кольори можуть бути практично ідентичними або абсолютно різними. Омбре має й інші назви: шатуш, деграде, градієнтне мелірування або кольорове блондування.

Популярний дизайн волосся омбре – це процедура, яка з'явилася ще в 2013 році. Цього тренду дотримуються багато зірок. З самого початку зародження стилю майстри намагалися отримати ефект вигорілих на сонці пасом волосся. Вперше така техніка була використана в Каліфорнії, потім вона перемістилася в Голлівуд. Нарешті омбре перейняли й прості жінки.

Технологія фарбування омбре

Суть техніки розкривається в самому понятті «омбре», що в перекладі з французької означає «тінь». Майстри, виконуючи модну процедуру, витягують колір по всій довжині волосся, не зачіпаючи корені. Потім суттєво освітлюються кінчики. В результаті виходить градієнт із сильно розмитою або чіткою межею.

Омбре: класифікація за довжиною

 1. Довгі локони. Можна домогтися найбільш виграшного ефекту.
 2. Середня довжина. Якщо пасма волосся досягають лопаток, фарбоване у такий спосіб волосся також виглядатиме ефектно і стильно.
 3. На короткі пасма омбре робиться рідше, але і це можливо за бажанням.

ОМБРЕ ДО і ПІСЛЯ

Кому пасує омбре?

Омбре підходить практично всім жінкам зі світлим або темним волоссям. Найчастіше модний дизайн волосся обирають жінки, які бажають удосконалити свій образ. Але при цьому вони не прагнуть кардинальних змін.

Стиль омбре – для тих, хто віддає перевагу теплим відтінкам і не хоче прощатися зі своїм звичним кольором волосся. Техніка фарбування зачіпає тільки частину кінчиків.

І, звичайно ж, найвдаліше омбре потребує довгого волосся. У жінки як мінімум має бути коротке каре.

Види омбре

 1. Класика. Це найпопулярніший вид омбре. Передбачає використання двох близьких за відтінком кольорів. Різниця між ними має бути мінімальною, а межі – максимально розмитими. Цей вид виглядає найприроднішим.
 2. Чіткі межі. Передбачені графічні лінії і чіткі контури кольорів.
 3. Ponytail – імітує копицю вигорілого волосся, яке збирають у «кінський хвіст».
 4. Вінтажне. Омбре створює ефект відрослого після фарбування волосся. Метод побудований на фарбуванні коренів у темний відтінок, а всієї довжини і кінчиків – у світлі тони.
 5. Поперечний вид фарбування. Це, перш за все, густе мелірування, що дозволяє створити плавні переходи, близькі до натуральних.
 6. Ефект вогню. В основному, такий вид фарбування використовується на темному довгому волоссі. Кінчики зазвичай фарбують мідним, медовим або цегляним відтінком.
 7. Радикальність. В цьому випадку в омбре використовуються два і більше радикальних кольорів: зелений, синій, рожевий тощо.

Фото омбре

 
ombre 1
ombre 2
ombre 3
ombre 4

Метод проведення процедури та етапи

Процедура омбре складається з кількох етапів фарббування волосся, а саме:

 1. Спочатку визначається область і колір фарбування.
 2. В першу чергу фарба наноситься на ту зону волосся, колір якої змінюється значним чином. Як правило, це кінчики або окремі локони. Наноситься продукт для освітлення, час витримки – від 15-50 хвилин. Залежить від бажаного результату.
 3. Після цього продукт змивається, волосся підсушується феном і наноситься бажаний відтінок або тон, час витримки – від 10-25 хвилин.
 4. Потім продукт змивається з волосся спеціальним шампунем. Наноситься кондиціонер і робиться укладання.

Виконувати процедуру фарбування класичним омбре варто раз на 3-4 місяці, а вінтажним омбре (коли досягається ефект відрослих коренів) – раз на 1-2 місяці.

Переваги омбре

 1. Модний образ.
 2. Свіжий образ. Ви можете змінити зачіску, не вдаючись до радикальних заходів.
 3. Немає обмежень за віком. Омбре підходить всім: від юних дівчат до зрілих жінок.
 4. Залежно від відтінків, омбре допоможе створити максимально натуральний дизайн (наприклад, вигоріле волосся).
 5. Фарбування візуально додасть волоссю об’єму.
 6. Підходить як для прямого, так і хвилястого волосся.
 7. При омбре корені не страждатимуть від регулярного фарбування.
 8. Якщо омбре набридло, можна легко змінити зачіску, просто відрізавши освітлені кінчики.

Вартість омбре (Київ, Харків)

Ціна за послугу омбре, як у Києві, так і в Харкові становить 1900 грн. для короткого й середнього волосся і 2500 грн. для довгого волосся. Записатися на зручний для Вас час Ви можете на сторінці online записи або можете оформити оплату через наш сайт.

Чи можна зробити омбре в домашніх умовах?

За бажанням можна пофарбувати волосся і в домашніх умовах. Але просто придбати фарбу для омбре буде замало. Тут потрібно бути надзвичайно акуратною, щоб спробувати зробити стильний дизайн на волоссі самостійно. Або бути дуже уважною, якщо звернутися по допомогу до подруги.

Слід відзначити, що омбре – це ризикована процедура, впоратися з якою на 100% може тільки досвідчений майстер. В іншому випадку існує ризик:

 • пофарбувати волосся в інший відтінок;
 • зробити нерівні лінії пасом;
 • повністю зіпсувати зачіску;
 • «спалити» волосся фарбою.

А єдиним плюсом самостійного омбре є економія коштів.

Будь-який ризик має бути виправданий. І чи варто ризикувати своїм волоссям і зачіскою – вирішувати Вам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити