Фарбування волосся
Фарбування волосся – найбільш затребувана процедура в салонах краси. Сучасні технології та розробки дозволяють досягти небувалих відтінків волосся з правильної подачі майстра.
Види фарбування волосся
- Однотонна класика. Такий тип фарбування передбачає фарбування волосся в один тон. Цей метод підійде для всіх типів і довжини волосся: від довгого до короткого, від хвилястого до прямого.
- Мелірування та колорування. Тут здійснюється фарбування окремих пасом. Як правило, волосся фарбують на кілька тонів світліше або темніше натурального кольору.
- Тонування. Характерною рисою є легка зміна відтінку пасом.
- Омбре, шатуш, балаяж – фарбування кінчиків волосся з плавним або чітким переходом. Техніка нанесення, кольори і варіанти можуть бути найрізноманітнішими.
- Графічні пасма. В асиметричних зачісках часто не вистачає акценту на косий чубок або «драбинку». Тут майстер може вибрати метод додаткового фарбування на власний розсуд.
- Фарбування в «американський колір» передбачає використання декількох схожих кольорів, що відрізняються за тоном.
Фото фарбованого волосся
Типи зовнішності і колір волосся
Загалом існують два типи зовнішності: теплий і холодний.
Перший тип визначають за темною шкірою з персиковим або золотистим відливом. Очі у людей із цим типом зовнішності – зелені або карі. Натуральний колір волосся – від русявого до темно-каштанового.
Теплому типу підходять всі соковиті кольори: золото, мідь, всі відтінки каштана. Слід остерігатися світло-сірих і попільних тонів.
Холодному типу зовнішності притаманні сірі, блакитні або чорні очі. Шкіра у таких людей – бліда або з червонуватим відтінком. Жінкам цього типу краще вибирати фарбу холодних відтінків: русявий, попільний, блонд або навіть чорний.
Як фарбують волосся?
Існує ряд правил щодо правильного фарбування волосся. Варто розуміти, що для отримання бажаного кольору або відтінку волосся найкращим варіантом є звернення до експерта.
Ідеальний метод: вибирати колір на пару відтінків темніше власного волосся.
ФАРБУВАННЯ ДО і ПІСЛЯ
Також під час фарбування слід зважати на наступні чинники:
- Наявність сивого волосся.
- Структура пасом: тонкі і ламкі або густі і важкі. Перші, наприклад, фарбуються швидше, ніж останні.
- Стан волосся (як часто піддається сушінню, укладанню, фарбуванню).
- Потрібно взяти до уваги натуральний колір локонів і зіставити його з бажаним кольором перед фарбуванням.
- Якщо нещодавно волосся фарбувалося природними барвниками (хною або басмою), з хімічними складовими варто трохи зачекати.
Всі ці та інші важливі аспекти завжди враховує майстер із фарбування волосся.
Фарбування в салоні
Майстри-колористи у своїй роботі можуть застосовувати різні техніки фарбування, які сприятимуть отриманню найбільш бажаного результату, за якого волосся виглядатиме максимально доглянутим.
Крім того, профессіонали можуть запропонувати вам додаткові погруги:
- тонування;
- розтягування кольору;
- дизайн фарбування (спеціально підібране колорування або малюнок на пасмах, здатний підкреслити форму обличчя або зачіску);
- прозоре фарбування. Фарбування волосся прозорою фарбою з метою додавання волоссю блиску та об'єму.
Як правило, в хороших салонах краси використовують виключно якісні професійні фарби. Вони є гіпоалергенними, а загальний час фарбування становить від 20 до 60 хвилин, залежно від способу фарбування волосся.
Як фарбувати волосся в домашніх умовах?
Безумовно, пофарбувати волосся можна і вдома. для цього слід дотримуватися наступних пунктів:
- Придбати фарбу в магазині.
- Перед фарбуванням провести тест на чутливість, злегка змастивши зап'ястя пігментом. Варто почекати 20-30 хвилин. Якщо після завершення цього часу на шкірі не з'явиться алергічна реакція, фарбу можна застосовувати на волоссі.
- Волосся фарбують спеціальним пензлем, починаючи з потилиці і плавно переміщаючись до чола.
- Кінчики фарбують в останню чергу.
- Тепер варто витримати вказаний на упаковці час.
- По закінченні процедури залишки фарби змивають під душем, доки вода не стане прозорою.
- Наприкінці процедури на волосся обов'язково наноситься шампунь і бальзам.
- Після цього можна приступати до сушіння й укладання волосся.
Слід розуміти, що для кожного кольору і виду фарби існують свої правила щодо використання. Зазвичай виробник вказує час і отримувані тони в інструкції. Але в окремих випадках варто прислухатися до власного відчуття. І якщо під час фарбування ви відчуваєте дискомфорт (шкіра свербить або пече), фарбу потрібно негайно змити. Продукт може виявитися неякісним або простроченим.
У випадках, коли пігментований засіб перетримують на волоссі, існує ризик сильного випадання або ламкості волосся.
Ще один ризик полягає в отримуваному відтінку. Адже відомі приклади, коли волосся замість чорного ставало кольору яскравого баклажана, а сірий блонд виходив жовто-пшеничним.
Щоб такого не сталося, фарбувати волосся варто у професійних майстрів у професійних салонах.
Вартість послуги
Вартість фарбування в салоні краси в києві або харкові залежить від довжини волосся. порядок цін на фарбування:
- коротке волосся - 1300 грн;
- середнє волосся - 1400 грн;
- довге волосся - 1500 грн.
Догляд за фарбованим волоссям
Догляд за волоссям після фарбування є не менш важливим, ніж сама процедура. Клієнти зацікавлені у збереженні не тільки кольору волосся, але й його блиску і сили. В такому випадку потрібно використовувати шампуні, бальзами та кондиціонери, призначені саме для фарбованого волосся.
Також в салоні краси (в Харкові чи Києві) додатково можна замовити процедуру ламинирования волос. Это поможет максимально сохранить силу и яркость волос после окрашивания.