Чоловіча стрижка

Ціна: 350.00 Грн.
Замовити в один клік!
Періодичність процедури:
time
1 місяць
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Коротке волосся: 40хв
medium
Середнє волосся: 60хв
long
Довге волосся: 60-70хв
Консультація та запис:

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА АНДЕРКАТ(UNDERCUT) З ГРАДУЮВАННЯМ
UNDERCUT

UNDERCUT

Undercut – елегантна чоловіча стрижка з коротко вистриженими або поголеними скронями і довгим зачесаним назад чубчиком. Особливість стрижки полягає у відсутності плавного переходу від поголеною зони потилиці до довгого волосся на маківці. Фарбування нижньої зони потилиці в темніший колір красиво підкреслює перехід.
Стрижка з'явилася у Великобританії в 60-х рр. минулого століття і знову набула популярності у молоді. Зачіска потребує часу для підтримання форми. Без щоденного підкручування, зачісування вгору і фіксації в заданому положенні вона не виглядатиме гідно.
Перш ніж стригтися, слід добре обміркувати, чи матимете ви достатньо часу для догляду за волоссям і підтримання форми зачіски.

КОМУ ПАСУЄ АНДЕРКАТ?

Андеркат – стрижка для молодих чоловіків. Підкреслює мужність і додає сексапільності. Відсутні переваги для стилю, адже вона однаково добре виглядає як із діловим, так і зі спортивним костюмом. Найкраще підходить для м'якого і слухняного волосся. Андеркат є кращим варіантом для темного волосся, оскільки межа між довгим і коротким волоссям виглядатиме чіткіше. Ефектним є також виконання плавного переходу від темного кольору до світлого відтінку.

КОМУ НЕ ПОДХОДИТЬ АНДЕРКАТ?

андеркат не підходить повним, дуже худим чоловікам і обличчям у солідному віці. негарно виглядає за занадто довгого обличчя. це суто молодіжна зачіска. стрижка неприйнятна для волосся:

  • неслухняного;
  • хвилястого;
  • жорсткого.

НЮАНСИ СТРИЖКИ АНДЕРКАТ

Перш ніж почати стрижку, потрібно визначитися з довжиною волосся на скронях і потилиці. Придивитися до обличчя, наскільки добре виглядатиме зачіска. З огляду на тип обличчя вибрати напрямок волосся на маківці. Для правильної форми голови і обличчя підійде зачісування чубчика вгору, в інших випадках потрібен індивідуальний варіант: можна зачесати чубок на бік або зробити його коротшим. До кожного клієнта потрібен індивідуальний підхід.

ФОТО ЧОЛОВІЧОЇ СТРИЖКИ

 
undrekart 1
undrekart 2
undrekart 3
undrekart 4

ТЕХНІКА СТРИЖКИ

стрижку краще робити на волоссі середньої довжини, оскільки для маківки потрібне більш довге волосся.

Відповідно до типу обличчя і структури волосся вибирають потрібну довжину волосся на потилиці і скронях. Стрижку виконують ножицями. Якщо вибирається коротка довжина, бажано використовувати машинку. Для тонкого волосся краще робити коротку стрижку. Довге волосся на маківці зачісується назад. Немає необхідності робити плавну межу. Різкий перехід надає стрижці модельного вигляду.
Волосся змочують. Стягують і закріплюють волосся маківки і чубчика.
Стрижку починають з однієї зі скронь. Якщо використовують машинку, беруть насадку № 1 і стрижуть скроневу зону біля вуха.
Потім переходять до потиличної частини, використовуючи насадку №2. Стрижку виконують проти напрямку росту волосся.
Ближче до маківки змінюють насадку на №3, якщо передбачений плавний перехід від короткого волосся до довгого.
Волосся на маківці і чубок стрижуть ножицями. На кінцевому етапі застосовують філірувальні ножиці.
Волосся обробляється гелем, укладається за допомогою фена.

ПЕРЕВАГИ СТРИЖКИ

Така стрижка підходить для урочистих випадків, офіційних прийомів і повсякденного життя. Вона підкреслює індивідуальність, додає впевненості в собі, оскільки гарне укладання виділяє володаря зачіски із загальної юрби. Зачіска вимагає щоденного догляду, який передбачає підкручування, укладання і фіксацію волосся лаком. Слід врахувати той факт, що волосся, яке відростає, стирає силует стрижки, тому щомісяця потрібно відвідувати салон краси для приведення зачіски до ладу.

ВАРІАЦІЇ СТРИЖКИ

Андеркат можна інтерпретувати на власний розсуд. Довжину і форму в зоні скроні і потилиці змінюють на власний розсуд, вибираючи найкращу форму за типом обличчя. Перехід від короткої зони до довгої також може бути плавним або різким. У випадку з плавним переходом виконується градуювання волосся.

ЧОМУ ПОТРІБНО РОБИТИ СТРИЖКУ В САЛОНІ КРАСИ?

Можна постригтися вдома самому або скористатися послугами друзів. Але в цьому випадку ніхто не дає гарантії, що стрижка буде схожа на Андеркат, оскільки тільки стиліст-перукар зможе грамотно виконати стрижку. Професійні майстри виконають стрижку відповідно до вимог стилю. Досвід і навички допоможуть перукарю правильно зробити зачіску з урахуванням типу і структури волосся.
У салоні є всі необхідні косметичні засоби для догляду за волоссям. Майстер професійно підійде до зачіски, проведе процедуру оздоровлення волосся. Така стрижка, як Андеркат, вимагає вмілого підходу, адже найменша необачність призведе до помилки, внаслідок чого стрижка не вийде такою як треба.
Кращим рішенням для створення гарної зачіски є відвідування салону краси.

ВАРТІСТЬ СТРИЖКИ

Ціна стрижки в салонах краси Києва та Харкова становить 350,00 гривень.
Записуйтеся на прийом онлайн на сайті YANAKODENTSOVA. Тут також можна здійснити оплату за послуги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити