Біо-завивка

Довжина волосся:
Ціна: 1200.00 Грн.
Замовити в один клік!
Періодичність процедури:
time
4-6 місяців
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Коротке волосся: 90-120хв
medium
Середнє волосся: 120-150хв
long
Довге волосся: 150-180хв
Консультація та запис:

БІО-ЗАВИВКА

Наскільки великим є бажання жінки весь час змінюватися, настільки ж великою є кількість методів і способів досягнення цієї мети. Якщо говорити про зачіски, змінити свій образ за допомогою Біо-завивка – це правильне рішення, яке дозволить зробити себе абсолютно новою на період у декілька місяців (чотири-шість).

Біо-завивка волосся стала популярною відносно недавно. Кількість її прихильниць незмінно зростає з кожним роком. Модні салони обслуговують все нових і нових клієнток, удосконалюючи їхні образи, підбираючи необхідні способи біо-фіксації. Вся справа в унікальних компонентах, що застосовуються для завивки, які подібні до білків і пептидів, що входять до складу волосся і шкіри людини. Завдяки цьому складу вони не травмують волосся, практично не викликають подразнення шкіри, а навпаки, чинять корисний вплив на локони по всій довжині. Роблять їх блискучими, відновлюючи структуру, завиваючи в розкішні кучері.

Біо-завивка до і після

МЕТОДИ ПРОЦЕДУРИ ТА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ

СУЧАСНА БІО-ЗАВИВКА, НА ВІДМІНУ ВІД ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ ЗВИЧНОГО (СТАРОГО) ВАРІАНТУ, МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ І УНІКАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ:

 • Наноситься спеціальний біо-шампунь, який глибоко проникає в волосяні фолікули і відновлює їх, перед процедурою завивки;
 • За необхідності волосся накручують за допомогою коклюшок (ролики для завивки) різного розміру та діаметру, що дає приголомшливий природно-хвилястий ефект;
 • Завивка волосся дозволяє зберігати ефект протягом тривалого часу. Незважаючи на те, що корені волосся відростатимуть, завиток біля кореня буде таким, ніби ви тільки вчора зробили біо-завивку;
 • Закріплююче покриття містить бета-каротин, який відновлює і зміцнює волосся зсередини;
 • Локони після такої делікатної завивки з часом (через 3-6 місяців) не «опадають», а стають більшими, що виглядає привабливо;
 • Біо-завивка може повторно наноситися на вже завиті або «зіпсовані» звичайною хімічною завивкою локони. Це говорить про її позитивний вплив на кислотно-лужний баланс шкіри голови і структуру волосся.

ФОТО БІО-ЗАВИВКА

 
bio 1
bio 2
bio 3
bio 4

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ ТА ЧАС ВИКОНАННЯ

 • Очищення (миття) волосся з нанесенням спеціального біо-шампуню – 5-10 хвилин.
 • Накручування волосся на ролики (коклюшки) необхідного діаметра – 30-60 хвилин.
 • Нанесення спеціального засобу для формування завитка – 10-15 хвилин. Етап очікування «накручування» волосся – 15-30 хвилин.
 • Видалення роликів, фіксування завитка біо-засобом із вітамінами – 10-15 хвилин.
 • Просушування, укладання волосся – 10-20 хвилин.

ЯК КУПИТИ ПОСЛУГУ, ЇЇ ВАРТІСТЬ У КИЄВІ ТА ХАРКОВІ

Замовити проведення послуги можна online. Вартість біо-завивки (Київ, Харків):

Коротке волосся – 1000 грн. Довге волосся – 1500 грн. 

Кому небажано робити біо-завивку

Ця процедура дозволить змінити ваш образ і відновити волосся в тому випадку, якщо ви не входите до числа тих, кому вона тимчасово протипоказана.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД ЗАВИВКИ АБО ПОРАДЬТЕСЯ ЗІ СПЕЦІАЛІСТОМ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ТА ЧАСУ ЇЇ СТВОРЕННЯ, ЯКЩО:

 • Є ймовірність отримання алергічної реакції. Стиліст-перукар завжди зверне вашу увагу на те, що подібний метод впливу на волосся може викликати небажану реакцію шкіри голови, хоча і вважається гіпоалергенним. Якщо ви є алергіком, можливе проведення попереднього тестування.
 • Ви приймаєте антибіотики, гормональні і протизаплідні препарати. Лікарські засоби можуть вплинути на «щільність» і фіксацію локонів.
 • • Ви вагітні, годуєте грудьми або організм перебуває в періоді «критичних днів». Ці гормональні зміни можуть непередбачуваним чином вплинути на біо-завивку (не закріпляться кучері, завитки швидко розпадуться).
 • • Ваше волосся пофарбоване. Попередньо порадьтеся з майстром, чи не зміниться колір вашого волосся. Можливо, доведеться повторити фарбування через деякий час.

САЛОН КРАСИ ВДОМА АБО БІО-ЗАВИВКА СВОЇМИ РУКАМИ

Якими би простими не здавалися етапи створення локонів за допомогою біохімічної завивки волосся, можна виділити те, що може зіпсувати кінцевий результат і настрій:

 1. Який вид біо-завивки підійде саме вашому типу і товщині волосся?
 2. Як самостійно розрахувати товщину пасом волосся, щоб локони дійсно вийшли?
 3. Як накрутити волосся на потиличній частині для правильного напрямку розкішного локона (без заломів)?
 4. Яка концентрація біо-розчинів є правильною, зважаючи на густоту і товщину волосся?
 5. Скільки хвилин потрібно тримати біо-засіб для кращого «накручування» і створення кучериків?
 6. Якими засобами слід користуватися після самостійного створення біо-завивки, щоб локони зберегли свій блиск і завиток?
 7. Через скільки днів після завивки можна мити волосся, не побоюючись втрати кучерів?

Якщо всі ці питання викликають труднощі з відповідями, краще скористатися послугами майстра в спеціалізованому салоні. Сміливо довіртеся нашим професіоналам, і ви побачите, що розкішні, створені за спеціальною технологією локони радуватимуть вас і оточуючих протягом тривалого часу. Ви захочете приходити до нас знову і знову!

Додати коментар


Захисний код
Оновити