Балаяж

Довжина волосся:
Ціна: 1200.00 Грн.
Замовити в один клік!
Періодичність процедури:
time
3-4 місяці
Орієнтовний час проведення процедури:
short
Коротке волосся: 60-90хв
medium
Середнє волосся: 120-140хв
long
Довге волосся: 180-200хв
Консультація та запис:

Ідеальний спосіб змінити зачіску, не вдаючись до радикальних заходів, або що являє собою «балаяж»

Чи знайоме вам, дорогі дівчата, те почуття, коли нестерпне бажання оновити образ просто гризе зсередини, але зістригти довге волосся шкода, а прерогатива пофарбуватися в якийсь незвичний для вас колір насторожує чи навіть трохи лякає своєю радикальністю? Або ж вам просто подобається природний колір вашого волосся? Відтак техніка фарбування волосся «балаяж» стане для вас незамінним рішенням!

Власне, що це за дивовижна заморська техніка? Якщо офіційно, балаяж (від французького balayage - «мести», «вимітати») ̶̶̶ це спосіб фарбування волосся, за якого освітлюються окремі локони для створення красивого кольорового контрасту. А така дивна назва (вірніше, її переклад) пояснюється тим, що майстер наносить фарбу на волосся вертикальними мазками, немов змахуючи або змітаючи її. При цьому волосся насичується фарбою не повністю, а лише поверх, створюючи м'який ефект переходу темного кольору в більш світлий (у класичному балаяж).

Балаяж до і після

Ну, а якщо неофіційно, а, так би мовити, «між нами, дівчатками», техніка балаяж поєднує в собі три найбільш очікувані для тих дівчат, хто бажає одночасно пофарбувати волосся і виглядати натурально, речі: красу в природності, помітні зміни без застосування радикальних заходів і ефект вигорілого на сонці волосся. Неначе в дитинстві на літніх канікулах.

ФОТО БАЛАЯЖ

balayag 2
balayag 3 8
balayag 4
balayag 5
 

ПРОФЕСІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ФАРБУВАННЯ

Балаяж – досить складний елемент перукарського мистецтва, тому по-справжньому гарну, якісну і, головне, безпечну зачіску вам забезпечать тільки в професійному салоні (наприклад, у нас). Звичайно, просто «пофарбувати пасма і завити волосся» можна і з допомогою подруги, і в місцевій цирульні на розі. Але це вже ніяк не назвеш «балаяж», та й взагалі краще не ризикувати, адже існує надто висока ймовірність через непрофесіоналізм, велику кількість нюансів при виборі фарби, технології її нанесення і складність самого процесу зіпсувати собі зачіску дуже і дуже надовго. Краще не пошкодувати грошей і відвідати салон краси з гарною репутацією, ніж організовувати «салон» у себе вдома і потім платити за це набагато більше і довше.

 

Власне, які нюанси і важливі деталі має ця французька техніка фарбування? По-перше, це майбутній колір фарбованих пасом. У цьому плані балаяж нагадує техніку омбре, але є більш витонченим: колір фарби підбирається більш скрупульозно, звертаючи особливу увагу на природний відтінок волосся, на його структуру, а також на колір обличчя. Річ у тому, що балаяж більше пасує блондинкам, оскільки ефект вигорілого на сонці волосся виглядає більш натурально, проте, і темненьким дівчатам він додасть чарівності.

Хоча і може бути явна різниця між кольором волосся і коренів, балаяж передбачає плавний перехід від відтінку (!) до відтінку. Відтінки обов'язково мають бути в межах одного кольору. Поєднати чорний, рудий і золотистий кольори на одній голові ніяк не вийде. Принаймні, це вже не можна називати «балаяж». Але не варто засмучуватися. Відтінків існує набагато більше, ніж кольорів, а це означає безліч можливостей для польоту фантазії і гри з фарбами. Наприклад, за допомогою балаяж можна досягти неймовірно красивого і оригінального ефекту «сплешлайтс» (дослівно «сплеск світла» з англ.), пофарбувавши лише середню частину пасма. З боку це виглядає так, немов на вашу зачіску і справді падає промінь сонячного світла. Дуже романтично і загадково.

Або ж можна поекспериментувати з кінчиками, зробивши їх на тон світлішими. Це зробить ваше обличчя візуально м'якшим і теплішим, ну і, звичайно, приверне чимало уваги. Виключно позитивного, звичайно ж, адже такий ефект виглядає просто неймовірно!

Отже, що ще цікаве є в нашому списку ігор із відтінками ... Фарбування лише кількох пасом біля обличчя, наприклад. Подумати тільки, лише кілька пасом стануть світлішими, а образ повністю посвіжішає!

Кучеряві дівчата, які настільки старанно кожен день вирівнюють свої чудові локони! Балаяж зробить ваше прекрасне волосся ще прекраснішим, додавши природного сонячного сяйва кожному завитку.

Крім того, світлі пасма, вміло «вживлені» майстром, додають волоссю здорового вигляду і природної краси. Ефект «поцілувало сонечко» немов зігріває, нагадуючи про літо навіть напередодні Нового року. Не дивуйтеся, якщо навколо вас стане дещо більше людей – вони просто хочуть трошки погрітися в сонячних промінцях.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ БАЛАЯЖ У КИЄВІ ТА ХАРКОВІ

Замовити потрібний час для зачіски або одразу купити послугу «балаяж» можна на нашому сайті online.Вартість цієї процедури

Середнє волосся – 1550 грн.

Довге волосся – 1900 грн.

ЯК, ЩО І ЧОМУ: ПРОЦЕС ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ РІЗНОЇ ДОВЖИНИ

Сам процес фарбування ділиться на кілька етапів. Спершу необхідно надати кінчикам необхідний колір, після чого їх загортають у фольгу. Потім виконують тонування коренів волосся. Ну і завершальний етап (найважливіший з усіх, адже саме він відрізняє балаяж від інших видів фарбування в кілька кольорів) – надання волоссю максимальної природності. Головне і найскладніше завдання майстра полягає у з'єднанні двох (або, в разі фарбування довгого волосся, кількох) кольорів настільки тонко і м'яко, щоб між ними взагалі не було видно переходу, а побачити явну різницю можна було тільки порівнявши кінчики з коренями. Для цього хвилин через 15 після нанесення фарби її зчісують донизу, згладжуючи таким чином все чіткі межі між відтінками.

Довжина волосся теж відіграє значну роль у процесі фарбування. Наприклад, у разі довгого волосся можна використовувати декілька відповідних кольорів для фарбування, про що було згадано в попередньому абзаці. І це далеко не єдиний нюанс, що впливає на тривалість фарбування і складність роботи майстра. Але про все по порядку.
Почнемо, мабуть, з довгого волосся. Які особливості є в цьому випадку, крім можливості вибрати більше кольорів? Та ніяких, у принципі. Тільки банальні: вища складність роботи (через довжину), більш тривалий час роботи (через довжину), більш висока вартість роботи (через довжину) і більш ефектний результат (правильно, завдяки довжині). Весь процес фарбування виглядає приблизно так: ваше волосся ретельно розчісують і розділяють на окремі пасма. Кінчики фарбують і загортають у фольгу і, поки лягає фарба, майстер пензликом промальовує контур майбутньої зачіски, наносячи фарбу по необхідній довжині локонів. По закінченні часу фольга знімається, фарба акуратно зчісується донизу.

З волоссям середньої довжини все ще простіше.

За допомогою гребінця шевелюра ділиться на кілька квадратів, а пасма збираються в хвостики. Корені акуратно обертають фольгою, щоб фарба не потрапила туди, куди не треба, і не зіпсувала зачіску. Губкою або пензликом наноситься барвник на кінчики волосся, надається належний перехід відтінкам. Коли мине відповідний час фарбування, фарбу змивають – і ваша чудова оновлена зачіска готова!

а з короткою стрижкою процес виглядає цікавішим.

Робиться прямо-таки панківський начіс і фіксується лаком. Кінчики волосся, при цьому, мають бути зверху. Фарбувальний засіб, нанесений на смужки фольги, майстер акуратно прикладає до кінчиків, стежачи при цьому, щоб він не торкався коренів. Час фарбування проходить – фарба змивається. Черговий шедевр стиліста завершений!

ЧИ ВАРТО НАМАГАТИСЯ ЗРОБИТИ БАЛАЯЖ САМОСТІЙНО?

Тільки якщо ви готові після закінчення побачити не вражаючу гру відтінків на вашому волоссі і професійне укладання, а щось схоже на те, ніби ви випадково перекинули на себе банку з фарбою. Техніка балаяж насправді є дуже складною у виконанні, хоч і з боку може здаватися, що це простіше простого. Грамотно зробити перехід по всій довжині волосся – це не просте завдання, особливо якщо ви фарбуєте волосся самостійно. Краще вже не пошкодувати грошей на відвідування салону і в результаті отримати ідеальну зачіску, здорове волосся і приємні емоції (наш персонал – це дуже приємні і веселі люди), ніж витратити менше, але, в решті решт, зазнати збитків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити